fbpx

Od zawsze szalenie istotne było dla mnie prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia. Już w szkole średniej moim ulubionym przedmiotem oprócz angielskiego był W-F. Za wszelką cenę chciałam znaleźć sposób by lepiej wyglądać, bez wstydu prezentować swoje ciało na plaży w bikini, zdrowiej się odżywiać, lepiej się czuć sama ze sobą. Przez wiele lat było to niezwykle czasochłonne, sprawdzałam nowe dostępne diety czy darmowe treningi z Internetu. Niektóre produkty, które testowałam działały krótkoterminowo, smakowały chemią, były pełne cukru czy innych dodatków.

Nie chciałam dłużej eksperymentować z treningami i dietą ani narażać swego zdrowia. Zaczęłam szukać fachowej wiedzy u dietetyków i trenerów. Ukończyłam kolejne profesjonalne szkolenia i kursy instruktorskie. Wreszcie dwa lata temu natrafiłam na wykład dietetyczki o aloesowym oczyszczaniu organizmu i sama zaczęłam stosować naturalne produkty aloesowe. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do Forever Living Products. Znałam już system MLM, bo przez wiele lat budowałam swój zespół w branży kosmetycznej. Pragnęłam się rozwijać, zdobyć nowe kompetencje, zrobić coś więcej niż robią znajomi. Chciałam prowadzić swój biznes w oparciu o wiarygodnego i stabilnego partnera, i to spowodowało, że zdecydowałam się na taką współpracę. Już w pierwszym miesiącu awansowałam na stanowisko Assistant Supervisor.

Wraz ze stosowaniem naturalnych aloesowych kosmetyków i suplementów diety Forever Living Products zobaczyłam pierwsze efekty: lepiej się czułam i jeszcze lepiej wyglądałam. Już po kilku tygodniach analiza składu ciała u dietetyczki pokazała mi 15 lat mniej niż mój PESEL! Poczułam pełnię szczęścia! Do tego właśnie dążyłam, a wystarczyło kilka prostych rozwiązań!

Dziś chcę się tą radością podzielić z Tobą! Współpraca z uczciwą i najlepiej na rynku płacącą Firmą pozwala mi zwiększać moje dochody oraz odczuwać satysfakcję ze stylu życia jaki prowadzę. Każdego dnia pomagam innym ludziom zarabiać na godne życie oraz realizację ich marzeń. Wiem, że to co robię ma sens.

Każdy z nas ma swoją drogę do przejścia i swoje życiowe wybory. Być może i Ty na pewnym etapie swojego życia dojrzejesz do decyzji, że być może warto byłoby dorobić sobie dodatkowo do pensji lub zaoszczędzić na produktach zmieniając swoje nawyki żywieniowe? Być może chcesz poznać produkty, które pozwolą Ci zachować zdrowie na długie lata? Być może jesteś osobą, która przez pandemię koronawirusa straciła pracę i szuka opcji na jak najlepsze wykorzystanie swojego potencjału?

Jeśli chcesz się rozwijać wraz ze mną i zrobić coś więcej niż Twoje otoczenie, to napisz do mnie wiadomość prywatną i umów się na niezobowiązującą rozmowę. Pokażę Ci jak zacząć zmieniać swoje życie na lepsze!

Dlaczego wybieram Forever Aloe Vera Gel – Sok z liści aloesu wzbogacony w witaminę C ?

 • 99,7% soku z liści aloesu
 • Bez aromatów
 • Bez konserwantów
 • Bez dodatku cukrów
 • Bez dodatku wody
 • Wysoka zawartość witaminy C

Jakie działanie ma aloes?

 • Aloes wspiera prawidłowe trawienie i wspomaga zdrowie układu odpornościowego.
 • Dodaje energii, więc jest polecany osobom zmęczonym i zestresowanym.
 • Posiada właściwości oczyszczające. Aloes zawarty w Forever Aloe Vera Gel wspiera oczyszczanie przewodu pokarmowego i korzystnie działa na trawienie poprzez wpływ na pracę jelit.
 • Wpływa również korzystnie na kondycję skóry. Dzięki temu wyglądam świeżo i promiennie.
 • Pomaga utrzymać właściwy poziom glukozy we krwi. Zawsze powtarzam, że warto zapobiegać niż potem leczyć np. cukrzycę. Profilaktyka i dbanie o swoje zdrowie to moje priorytety.

Wyobraź sobie, że rozcinasz liść aloesu i konsumujesz świeży miąższ prosto z jego wnętrza. Sztandarowy produkt Forever Living, Forever Aloe Vera Gel, jest tak bliski temu obrazowi jak to tylko możliwe! Jest to produkt, któremu przyznano certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu.
Stresujący tryb życia, mało zróżnicowana i zrównoważona dieta, skłania do poszukiwania produktów nisko przetworzonych, funkcjonalnych, zawierających składniki ważne dla naszego zdrowia. Przykładem takiego produktu jest sok z liści aloesu Forever Aloe Vera Gel, który oprócz dobroczynnego soku z aloesu (99,7%) zawiera dodatkowo witaminę C. Oba te składniki wspierają funkcjonowanie układu immunologicznego. Posiadają właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu pomagają chronić organizm przed wolnymi rodnikami tlenowymi. Stymulują tym samym mechanizmy obronne i adaptacyjne ciała.
Dodatkowo witamina C:

 • Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, wspiera funkcje psychologiczne organizmu i zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, dzięki czemu mam więcej energii do działania.
 • Pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstek, skóry a także zębów. Dużo trenuję, więc dbałość o kości i stawy jest dla mnie bardzo ważna.
 • Przyczynia się też do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Forever Aloe Vera Gel jest przetwarzany w procesie aseptycznym, dzięki czemu w składzie nie występują żadne konserwanty i zawiera aż 99,7% czystego soku z miąższu liści. Opakowanie Tetra Pak wykonane jest w 100% z tworzyw nadających się do recyklingu.

Dzięki Forever Aloe Vera Gel również i Ty możesz cieszyć się świeżym smakiem soku aloesowego oraz wszystkimi jego korzyściami.

 

Zamów już dziś. Skontaktuj się ze mną.

lub

Wypełnij formularz by zamówić produkty samodzielnie i skorzystaj ze zniżki -15%