fbpx

1. Czy mogę u Pani zdawać STANAG 6001?

Oczywiście, że może tak się zdarzyć. W praktyce jednak zdający nie może sobie wybrać egzaminatora, u którego będzie zdawać egzamin.

2. Czy mogę u Pani się zapisać na egzamin?

Nie prowadzę zapisów na egzaminy.

3. Gdzie można zdawać egzamin STANAG 6001?

Egzaminy można zdawać w ośrodkach egzaminacyjnych, na uczelniach wojskowych oraz w jednostkach wojskowych w całej Polsce.

4. Jak mogę zapisać się na egzamin STANAG 6001?

Drogą służbową (żołnierze) lub bezpośrednio na danej uczelni (osoby cywilne).

5. Nie jestem żołnierzem. Kiedy mogę się zapisać na egzamin STANAG 6001?

Zgłoszenia na egzamin na każdej uczelni są przyjmowane zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Najczęściej jest to od kilku tygodni do nawet 2 tygodni przed planowaną datą przeprowadzenia egzaminu.

6. Z kim w parze będę wchodziła na egzamin ustny na poziomie 3?

Wszystkiego się dowie Pani w dniu egzaminu.

7. Mam pytanie odnośnie speakingu na poziomie 3. Jeśli będę podchodzić do egzaminu eksternistycznie i wchodzić pojedynczo, nie będę mieć do pary drugiego zdającego, to komu będę zadawać pytania do briefingu?

Jeśli tak się zdarzy, że na salę egzaminacyjną wejdzie Pan sam, to jeden z egzaminatorów przejmuje rolę drugiego zdającego.

8. Jakie dokumenty należy wziąć ze sobą na egzamin?

Na każdą część egzaminu należy stawić się z ważnym dokumentem tożsamości z aktualnym zdjęciem. Może to być dowód osobisty, legitymacja wojskowa lub paszport. Jeśli posiadasz, to na egzamin wyższego poziomu lub poprawkowy należy się pojawić z oryginałem, duplikatem lub potwierdzoną za zgodność na zasadach określonych w resorcie obrony narodowej kopią aktualnego posiadanego świadectwa znajomości języka angielskiego wydanego zgodnie z normą STANAG 6001.

9. Jestem zainteresowany wykupieniem pakietu 5 lekcji z j. angielskiego przygotowującego do egzaminu STANAG6001 na poziomie 2. Proszę o przybliżenie informacji o możliwych terminach.

W chwili obecnej nie dysponuję wolnymi miejscami i nie przyjmuję już dodatkowych osób na indywidualne kursy online, ani na konsultacje egzaminacyjne. Jeśli będę mieć możliwość przyjąć kogoś nowego do współpracy, to na pewno będę o tym informować w moim newsletterze. Moi subskrybenci mają pierwszeństwo przy zapisach na indywidualne kursy online i dostępie do płatnych materiałów na mojej platformie wiedzy.

10. Proszę o zapisanie mnie na listę osób oczekujących na kursy u Pani.

Zapisy na listę osób oczekujących na współpracę odbywają się wyłącznie poprzez zapis na mego newslettera.

Subskrybuj newsletter

Please wait...

Udało się! Dziękuję!

Więcej odpowiedzi na najczęstsze pytania znajdziesz tutaj:

część I

część II

część III